I Międzyszkolny Konkurs  „Artyściaki Dzieciaki” 


Z wielką radością ogłaszamy wyniki I Międzyszkolnego Konkursu „Artyściaki Dzieciaki”, zorganizowanego w naszej szkole przez Panią Natalię Flicińską 🙂 Zapraszamy do obejrzenia prezentacji – znajdziemy w niej wyniki (wypatrujcie uczniów naszej szkoły), listę szkół, które odpowiedziały na nasze zaproszenie (a było ich 13) oraz zdjęcia prac i filmików. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni – wpłynęło ich ponad 150! 🙂 Serdecznie gratulujemy!

Prezentacje można obejrzeć otwierając link:https://www.canva.com/design/DAFT0fR4Jj4/2u8CVJ06cZGieQRRYTJlrQ/view?utm_content=DAFT0fR4Jj4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Harmonogram – styczeń 2023


LP.ZADANIA; WYDARZENIADATA MIEJSCEODPOWIEDZIALNI
1.Warsztaty w Muzeum Instrumentów Muzycznych –  klasa 1 a10.01.2023 r.B. Plucińska
2.Próbny egzamin dla uczniów klas 810.01. – 12.01. 2023 r.T. Szczepaniak
3.Międzyszkolny Przegląd Jasełek.  19.01.2023 r.,
10.00 – 12.30,
mała sala gimn.
D. Komarnicka-Stodolny
4.Balik karnawałowy dla klas 1-319.01.2023 r.,
2. i 3. Lekcja
duża sala gimn.
K. Mager
5.Rada klasyfikacyjna24.01.2023 r.,
godz. 16.00
stołówka
dyrektor wicedyrektorzy wychowawcy klas
6.Wywiadówka dla rodziców26.01.2023 r.
godz. 18.00
wychowawcy klas
7.Ferie zimowe dla uczniów SP6530.01. – 12.02.2023 r. 

„Anioły nasi skrzydlaci przyjaciele” – wyniki


Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki międzyszkolnego konkursu świetlicowego „Anioły nasi skrzydlaci przyjaciele” .Ogrom prac zdecydowanie nas zaskoczył i tym samy bardzo żałujemy że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich uczestników. Mamy nadzieję również, że każdy kolejny nasz konkurs będzie cieszył się takim samym zainteresowaniem.

Miejsce I – Pola Pągowska klasa 1d SP nr 9
Miejsce II– Lena Konstanciak klasa 1c SP nr 65
Miejsce III– Borys Dolski klasa 3b SP nr 9
Wyróżnienie
Martyna Cyner klasa 2 SP nr 87
Olga Petrowiak klasa 2 SP nr 7
Antonina Pałuka klasa 2 SP nr 40
Wyróżnienie za kreatywność
Zofia Walkowiak klasa 1b SP nr 45
Hanna Siwak klasa 2c SP nr 45
Wiktoria Cikowska klasa 2a SP nr 63
Sebastian Bogusz klasa 1c SP nr 65
Aleksander Klatta klasa 1b SP nr 63
Wyróżnienie za wykonanie
Łucja Roth klasa 2a Sp nr 65
Mikołaj Trąbalski  klasa 1b SP nr 63
Julia Sowińska klasa 1d SP nr 9
Blanka Michalska  klasa 2b SP nr 63
Ewa Szczęsna klasa 3a SP nr 50

Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy po odbiór dyplomów oraz drobnych upominków od 15.12.2022 (czwartek) do świetlicy szkolnej.
Wychowawcy świetlicy

Rambit 2022


🎄🎄🎄RAMBIT MIKOŁAJKOWY🎄🎄🎄 dla klas 4-6 odbywał się w konkurencjach artystycznej, umysłowej i sportowej ‼
Po zsumowaniu punktów z wszystkich trzech konkurencji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Klasy 4
1️⃣ miejsce kl. 4c
2️⃣ miejsce kl. 4b
3️⃣miejsce kl. 4a
Klasy 5
1️⃣ miejsce kl. 5c
2️⃣ miejsce kl. 5a
3️⃣ miejsce kl. 5d
4️⃣ miejsce kl.
5bKlasy 6
1️⃣ miejsce kl. 6a
2️⃣ miejsce kl. 6b
3️⃣ miejsce kl. 6c
W tym dniu wszystkie dzieci są zwycięzcami ‼️ Od Mikołaja 🎅🏻 w prezencie otrzymały wyśmienitą zabawę i ekstra wolne z niektórych lekcji 📖📚