Innowacja #Album #CodziennośćSzkolna


Obserwując pracę uczniów, tworzących w ubiegłym roku szkolnym gazetkę szkolną oraz zaangażowanie w tworzenie wizerunku szkoły poprzez publikowanie zdjęć z codzienności szkoły na Facebooku szkoły, dostrzegając ich pomysłowość, kreatywność, chęć angażowania się w działania na rzecz szkoły, a także dostrzegając potrzebę ukazywania naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w zwyczajnym „świetle”, ożywiając stronę naszego szkolnego Facebooka, kontynuujemy innowację #Album #CodziennośćSzkolna.

Chcemy ukazać codzienność życia w naszej szkole, a także pomóc uczniom w odkryciu ich uzdolnień, kreatywności, pomóc w zdobyciu umiejętności dostrzegania siebie nawzajem, w „chwytaniu” twarzy, wydarzeń, słów, które tworzą dzień w szkole. Innowacja ma uczyć uważności na człowieka, słowa, a także uczyć, że to właśnie te codzienne spotkania, uśmiechy, dialogi, tworzą naszą społeczność szkolną i warto to ukazywać.

Celem innowacji jest  przyjazne tworzenie środowiska przyjaciół, sympatyków naszej szkoły, którzy ją obserwują oraz wydawanie raz w miesiącu naszej szkolnej gazetki o tej samej nazwie 🙂

Nauczyciel realizujący: Natalia Flicińska