Rok szkolny 2023/24
Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień | Godzina | Sala |
Ackermann Izabela | poniedziałek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski I p. |
Aleksy Małgorzata | poniedziałek | 12.50 – 13.35 | pokój nauczycielski I p. |
Birenbaum Iwona | środa | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski I p. |
Brot Agata | |||
Bullert Magdalena | piątek | 10.50 – 11.30 | pokój nauczycielski I p. |
Burlaga-Wójcik Patrycja | czwartek | 15.00 – 16.00 | biblioteka |
Brzezińska-Suszka Małgorzata | poniedziałek | 12.50 – 13.35 | s. 10 |
Chyrek Agnieszka | czwartek | 11.45 – 12.30 | pokój nauczycielski I p. |
Ciuksza Jacek | piątek | 13.55 – 14.40 | pokój nauczycieli WF |
Degórska Anna | wtorek | 9.50 – 10.40 | s. 52 |
Dzieciątkowska Sylwia | czwartek | 11.35 – 12.35 | s. 20 |
Drążkowiak Małgorzata | środa | 12.50 – 13.35 | pokój nauczycielski II |
Drozdowska Renata | wtorek | 16.00 – 17.00 | biblioteka |
Dziembowski Patryk | piątek | 11.35 – 12.30 | pokój nauczycielski I p. |
Feliniak Zofia | wtorek | 8.45 – 9.45 | pokój nauczycielski I p. |
Flicińska Natalia | poniedziałek | 8.55 – 9.40 | pokój nauczycielski I p. |
Florek-Sikorska Izabela | wtorek | 16.00 – 17.00 | s. 12 |
Furmanowska Małgorzata | wtorek | 8.55 – 9.40 | pokój nauczycielski I p. |
Fryska Marlena | czwartek | 13.30 – 13.50 | pokój nauczycielski I p. |
Golimowska Renata | piątek | 8.00 – 8.45 | s. 38 |
Gosk-Misiołek Agnieszka | wtorek | 13.30 – 14.30 | s. 57 |
Górczyńska Małgorzata | poniedziałek | 8.50 – 9.50 | pokój nauczycielski II p. |
Górna Aleksandra | poniedziałek | 15.30 – 16.30 | pokój kier. świetlicy |
Idasiak Zuzanna | wtorek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski II p. |
Ignyś Beata | czwartek | 10.50 – 13.35 | s. 51 |
Januchowska Agnieszka | czwartek | 15.00 – 16.00 | s. 57 |
Jańczyk Roman | poniedziałek | 11.45 – 12.30 | pokój nauczycieli WF |
Kapuścińska Violetta | wtorek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski I p. |
Khorkowa Maryna | wtorek | 16.00 – 17.00 | pokój nauczycielski II |
Kowalczyk Milena | piątek | 8.55 – 9.40 | pokój nauczycielski I p. |
Komarnicka-Stodolny Dorota | wtorek | 9.40 – 10.35 | pokój nauczycielski -piwnica |
Korbanek Beata | wtorek | 10.50 – 11.35 | gabinet dyrektora |
Kukieła Jolanta | środa, co drugi tydzień | 10.50 – 11.35 | pokój nauczycielski I p. |
Krupińska Aleksandra | piątek | 12.30 – 13.30 | pokój nauczycielski I p. |
Lesińska Agnieszka | piątek | 12.30 – 13.15 | pokój nauczycielski I p. |
Leśniewska Paulina | wtorek | 10.30 – 11.30 | pokój nauczycielski I p. |
Lossy Brygida | poniedziałek | 9.50 – 10.35 | zaplecze s. 38 |
Łapawiec Marta | czwartek | 10.50 – 11.35 | pokój nauczycieli WF |
Lubczyńska-Pawlak Anna | środa | 15.00 – 15.45 | pokój nauczycielski |
Mager Karolina | środa | 10.50 – 11.35 | pokój nauczycielski II p. |
Marek Zofia | poniedziałek | 8.45 – 9.45 | pokój nauczycieli WF |
Mruk-Piniuta Aleksandra | poniedziałek | 14.45 – 15.30 | s. 37 |
Wyśmierska Dorota | wtorek | 11.45 – 12.30 | pokój nauczycielski I p. |
Nowak Alina | czwartek | 8.50 – 9.50 | s. 58A |
Oczujda Marzena | środa | 9.50 – 10.35 | s. 9B |
Osmak Maryna | wtorek | 9.00 – 10.00 | s. logopedy parter |
Palka Julita | poniedziałek | 13.40 – 14.40 | pokój nauczycielski I p. |
Kantecka Natalia | czwartek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski II p. |
Pawlaczyk Krzysztofa | piątek | 11.45 – 12.30 | pokój nauczycielski II p. |
Pietrzyk Diana | poniedziałek | 12.30 – 13.15 | pokój nauczycielski I p. |
Plucińska Barbara | czwartek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski II p. |
Płowens Jakub | wtorek, co drugi tydzień | 15.35 – 16.35 | pokój nauczycielski I p. |
Sibora Monika | piątek | 8.55 – 9.40 | pokój nauczycieli WF |
Sierpowska Agnieszka | czwartek | 7.00 – 7.45 | pokój nauczycielski II p. |
Sikora Michał | środa | 14.50 – 15.50 | s. 57 |
Sobczyńska Anna | poniedziałek | 10.35 – 11.35 | pokój nauczycielski I p. |
Sosnowska-Noculak Lidia | środa | 12.00 – 13.00 | pokój nauczycielski II p. |
Sroczyńska Marta | poniedziałek | 8.55 – 9.40 | pokój nauczycielski I p. |
Stankiewicz Błażej | wtorek | 11.45 – 12.30 | s. 55A |
Sułkowska-Gaweł Małgorzata | środa | 10.50 – 11.35 | s. 31 |
Szczepaniak Tamara | czwartek | 13.30 – 14.15 | s. 56 |
Szeflińska Justyna | poniedziałek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski „O” |
Szymański Przemysław | poniedziałek | 11.45 – 12.30 | pokój nauczycieli WF |
Szymczak Joanna | wtorek | 15.00 – 16.00 | s. 58A |
Szymczak Izabela | piątek | 11.30 – 12.30 | pokój nauczycielski II p. |
Sysło Łukasz | wtorek | 12.50 – 13.35 | pokój nauczycielski I p. |
Szymańska-Wiśniewska Marta | środa | 14.00 – 15.00 | s. 58A |
Świerczyńska Małgorzata | piątek | 10.55 – 11.55 | pokój nauczycielski II p. |
Tomaszewska Maria | środa | 8.55 – 9.40 | pokój nauczycielski I p. |
Wachowiak Beata | piątek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski II p. |
Wachowiak Jolanta | czwartek | 10.50 – 11.35 | pokój nauczycielski II p. |
Waligórska Anna | piątek | 8.55 – 9.40 | pokój nauczycieli WF |
Wielogórska Katarzyna | wtorek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski II p. |
Weber-Izydorek Katarzyna | czwartek | 9.50 – 10.35 | pokój nauczycielski II p. |
Wolska Karolina | środa | 9.40 – 10.40 | pokój nauczycielski I p. |