Jasełka 2023


22 grudnia nasi uczniowie zaprezentowali nam ciekawą interpretację Jasełek z dużą nutą humoru i ciepła. Przedstawienie miało na celu pokazanie jak ważny jest szacunek dla innego człowieka, że warto czynić dobro.

Akcja Jasełek rozgrywa się w szkole,  w której grupa niesfornych uczniów przeniosła się do czasów narodzin Jezusa i razem z widownią z zapartym tchem śledziła losy bohaterów biblijnych, by po wszystkim wrócić zmieniona na lepsze i być pełna życzliwości.

Oczywiście, nie odbyło się bez pomocy chóru i ślicznie zaśpiewanych kolęd.  Klasa 4b wystąpiła z urzekającym tańcem, a 6a świetnie spisała się w roli aktorów. Myślę, że szkoła 65 przeszła samą siebie 

💚

Harmonogram – październik 2023


ZADANIA; WYDARZENIADATAODPOWIEDZIALNI
Rozpoczęcia zajęć na basenie  dla chętnych uczniów klas I – III.  03.10.2023 rJ. Wachowiak  
Dzień Chłopaka w klasie 6b    02.10.2023 rR. Jańczyk  
Wyjście do kina z okazji Dnia Chłopaka. – klasa 7c    02.10.2023 rW. Kapuścińska  
Wyjście do kina Cinema City Poznań Plaza z okazji Dnia Chłopca – klasa 4b  04.10.2023 rN. Flicińska
Integracja klasowa połączona z Dniem Chłopca – klasa 6c  04.10.2023 rM. Sroczyńska
Spektakl Teatrzyku Piosennego Łejery pt. Zielona Akademia Pana Łejera – klasa 3c  04.10.2023 rS. Dzieciątkowska
Wyjście z okazji Dnia Chłopaka. Integracja zespołu klasowego – klasa 6d  05.10.2023 rM. Tomaszewska
Wycieczka do Straży Pożarnej –klasa 2a    05.10.2023 r  B. Plucińska
Mecz koszykówki w SP35 – klasa 2b    05.10.2023 r  Waligórska
Światowy Dzień Uśmiechu    06.10.2023 r  J. Szymczak
„Nasza szkoła jest wesoła” – projekt adaptacyjny dla uczniów klas pierwszych  październik 2023M. Szymańska-Wiśniewska
„Jestem samodzielnym czwartoklasistą” – projekt adaptacyjny dla uczniów klas czwartych  październik 2023Gosk-Misiołek
Konkurs matematyczny Złota Żabka”    październik 2023V. Kapuścińska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”październik 2023V. Kapuścińska J. Palka  
Rada pedagogiczna  10.10.2023 r. godz. 16.00 sala 7dyrektor wicedyrektorzy
Godzina informacyjna dla rodziców.  10.10.2023 r. 18.00 – 19.00  wszyscy nauczyciele    
Dzień Papieskipaździernik 2023M. Górczyńska    
Warsztaty ANIMOFON        październik 2023D. Wyśmierska    
Międzynarodowy Projekt Twinning    październik 2023A. Sobczyńska
Współpraca ze szkołami z Portugalii i Słoweniipaździernik 2023I. Ackermann Z. Feliniak  
Ślubowanie uczniów klas pierwszych.13.10.2023 r. godz. 10.00 duża sala gimnastyczna  wychowawcy klas pierwszych
Święto Komisji Edukacji Narodowej.13.10.2022 r. zajęcia w szkole od 2. – 5. lekcji uroczysta akademia godz. 11.45 klasy 4 – 8 duża sala gimnastyczna   projekt – klasy 4-8 projekt – klasy 1 – 3        A.Sobczyńska             nauczyciele języków obcych   K. Mager
Uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej – w P175 i P13413.10.2022r.          wszyscy nauczyciele
Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap szkolny        16.10.2023 godz. 14.00M. Tomaszewska J. Kukieła R. Golimowska
 Koncert Filharmonii Pomysłów SZEPCIKI I SZEPTUŁKI
klasy: 1a, 1b, 2a, 2d, 3c.
18.10.2023 r. godz. 8.00 msg  B. Wachowiak
Wojewódzki Konkurs Fizyczny – etap szkolny20.10.2023 godz. 14.00  Lossy
Wojewódzki Konkurs Geograficzny – etap szkolny23.10.2023 godz. 14.00  Mruk-Piniuta
Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny25.10.2023 godz. 14.00  M. Aleksy Ł. Sysło
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – etap szkolny27.10.2023 godz. 14.00  Sobczyńka nauczyciele języków obcych

Europejski Tydzień Sportu


Nasza szkoła brała udział w Europejskim Tygodniu Sportu dla wszystkich.
Przez cały tydzień odbywały się szereg imprez z tej okazji:

  • poniedziałek – turniej koszykówki dla klas trzecich sportowych: SP7, SP79 oraz SP65,
  • wtorek- zawody w rzucankę siatkarską🏐 (przystąpiły wszystkie klasy trzecie i rywalizowały między sobą),
  • środa – turniej piłki nożnej dla klas 4-8.

Niektóre wtorkowe mecze były bardzo zacięte i uczniowie z każdą minutą rodzili sobie coraz lepiej! Celem była wspólna integracja zespołów klasowych oraz promowanie sportu i aktywności fizycznej.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie lizaków dla wszystkich uczestników!

Harmonogram – wrzesień 2023


ZADANIA; WYDARZENIADATA MIEJSCEODPOWIEDZIALNI
Rozpoczęcie roku szkolnego04.09.2023 r. godz. 9.00 – klasy 4 – 8 godz. 10.30 – klasy 2 – 3 godz. 12.00 klasy 1    Sobczyńska   Ignyś  
„Nasza szkoła jest wesoła” – program adaptacyjny dla uczniów klas pierwszych  wrzesień, październik 2023Marta Szymańska – Wiśniewska  
„Jestem samodzielnym czwartoklasistą” – program adaptacyjny dla uczniów klas czwartych  wrzesień, październik 2023Agnieszka Gosk – Misiołek  
Międzynarodowy Dzień Kropki  wrzesień 2023Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny
Rocznica śmierci Fr. Żwirki i St. Wigury11.09.2023 r.  A. Chyrek
Przygotowanie wystawek w gablotach na korytarzach11.09.2023 r.nauczyciele
Przygotowanie gazetek w salach11.09.2023 r.wychowawcy klas
Rada pedagogiczna12.09.2023 r. godz. 16.00 stołówkadyrektor wicedyrektorzy
Zebranie z rodzicami SP6512.09.2023 r. godz. 18.00  wychowawcy poszczególnych klas  
Wypełnienie dzienników lekcyjnych i zajęć pozalekcyjnych15.09.2023 r.nauczyciele
Plany dydaktyczne, plany wychowawcze15.09.2023 r.nauczyciele
Wypełnienie elektronicznie arkuszy ocen – klasy 115.09.2023wychowawcy klas 1
Olimpiada Matematyczna Juniorówwrzesień 2023 rJ. Palka
Sprzątanie świata15.09.2023 r.  M. Tomaszewska A. Mruk-Piniuta M. Sułkowska-Gaweł
Diagnoza wstępna – klasy III i IVwrzesień 2023wychowawcy klas 3,  nauczyciele (j. polski, matematyka, j. angielski) klas 4
Udział w Ogólnopolskim Projekcie Ekologicznym „ Eko Szkoła 2024”wrzesień – majMaria Tomaszewska
Święto przedszkolaka20.09.2023r.M. Zagórska A. Wojdak wszystkie nauczycielki P134 i b175  
Wycieczka edukacyjna – Nadleśnictwo Oborniki – klasa 6a21.09.2023 r.A. Chyrek
Europejski Dzień Języków26.09.2023 r.A. Sobczyńska nauczyciele języków obcych
Wycieczka edukacyjna – schronisko dla zwierząt – klasa 6a28.09.2023 r.A. Chyrek
Udział w zawodach biegowych np. Wilcza Mila, Bieg Chrobregowrzesień, kwiecieńAnna Waligórska, Roman Jańczyk, Przemysław Szymański
Opracowanie wytycznych odnośnie korzystania z szatni  oraz przedmiotów artystycznychwrzesieńwszyscy nauczyciele Zespołu Sportowo-Artystycznego
Europejski Tydzień Sportu- turniej piłki nożnej oraz siatkówki  (kl. 4-8), rzucanki siatkarskiej dla klas 323-30 wrzesieńAnna Waligórska Przemysław Szymański,  Roman Jańczyk
Dzień Chłopca29.09.2023 r.wychowawcy klas SU, opiekun SU