Wilcza Mila 2022

Uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 65 zdominowali bieg WILCZA MILA, który odbywał się na obiektach poznańskiego TKKFu.

W rywalizacji dziewcząt rocznik 2008 na podium stanęły Kalina, Julianna i Laura zajmując wszystkie trzy miejsca na pudle🥇🥈🥉, natomiast w rywalizacji rocznika 2009 wygrał Filip🏆, a wśród dziewcząt wygrała Natalia🏆.

Warto zaznaczyć, że w najmłodszej kategorii 2010 i młodsi udział wziął uczeń klasy 5b Janek, który otarł się o podium zajmując 4 miejsce 👏🏅.

Wszyscy uczestnicy to obecni lub byli zawodnicy klubów Enea AZS i MKK Pyra, co świadczy o świetnym przygotowaniu do nadchodzącego sezonu 2022/23‼️ Gratulujemy każdemu z osobna ukończenia biegu, bez względu na wynik.🥰👏🥇🥈🥉