Jesteśmy z Wami

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Poznaniu wysyła wyrazy wsparcia i solidarności dla Narodu Ukraińskiego. Jesteśmy wstrząśnięci faktem, że na teren Ukrainy, suwerennego państwa, wtargnęły wojska rosyjskie. Wiemy, że zagrożone jest bezpieczeństwo, a nawet życie wielu mieszkańców Ukrainy.

W tym trudnym czasie łączymy się przede wszystkim z naszymi przedszkolakami i uczniami oraz Ich rodzinami pochodzącymi z Ukrainy. Zdajemy sobie sprawę, że są przepełnieni lękiem o swoich bliskich, przyjaciół, kolegów, którzy mieszkają w zaatakowanym kraju. Pamiętajcie, że możecie liczyć na nasze wsparcie. Z całą mocą potępiamy niesprawiedliwość, jaka Was spotyka.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie i Przedszkolaki ZS-P nr 5