“Kiedy czytasz, świat przestaje istnieć, możesz udawać, że to co jest w książce, jest rzeczywistością albo,  że rzeczywistość po prostu znika. Możesz być tym kim chcesz, dobrowolnym bohaterem książki…” Dorotea de Spirto

Przez cały rok szkolny na szkolnej stronie facebook-a

w założonym do tego specjalnie wydarzeniu WYSTRZAŁOWE KSIĄŻKI   będą się pojawiać ciekawe propozycje książek  ze zbiorów naszej biblioteki i nie tylko…

Będziecie mogli  przesyłać swoje propozycje,  recenzje, opisy  ulubionych książek , a także rysunki czy prace plastyczne. Zachęcamy Was do twórczego działania!

Przynajmniej raz w miesiącu będziemy zamieszczać  Wasze i Nasze  książki ze zdjęciem i opisem, a  Waszym zadaniem będzie głosowanie poprzez polubienie.

Propozycje, które otrzymają najwięcej głosów – polubień   zostaną  zakupione do naszej biblioteki w przyszłym roku szkolnym, a autorów najciekawszych recenzji, opisów , czy prac plastycznych  nagrodzimy.

Głosujcie poprzez konta rodziców na fb.

Propozycje wybranych przez Was książek  wysyłajcie  na szkolnej platformie Classroom, na zajęciach – Wystrzałowe książki.

Zaproszenia do tworzenia tego projektu otrzymają wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Startujemy już w przyszłym tygodniu!

nauczyciele bibliotekarze