„Pieśń ujdzie cało” – relacja TVK Winogrady

15 listopada odbył się w naszej szkole III Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Pieśń ujdzie cało”. Wydarzenie było jednym z punktów projektu, który nasza szkoła organizowała w ramach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wydarzeniu towarzyszyły dwa występy pozakonkursowe: występ Grupy „Orłów” z Przedszkola nr 175 „Podniebny Świat” oraz występ Chóru Szkolnego „Żwigurki”.

W konkursie uczniowie z różnych szkół zmierzyli się w trzech kategoriach wiekowych. Prezentacje wokalne oceniało profesjonalne jury konkursowe. Cieszymy się, iż nasze reprezentantki zajęły miejsca na podium:
Iga Błażejowska 1 miejsce (kategoria klas I-III), Wiktoria Zmarzła 3 miejsce (kategoria klas IV-VI), Laura Lewandowska 3 miejsce (kategoria klas VII-VIII).

Gratulujemy!

Więcej informacji o tym i innych wydarzeniach z życia naszego Zespołu można znaleźć także na fanpage’ach Szkoły i Przedszkola.