Chłopcy w składzie Jędrzej Niedźwiedzki, Bartosz Szenborn, Franciszek Chętnik wywalczyli II miejsce w grupie w I etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie w grze pojedynczej i deblu. Gratulacje! (mł)
[Not a valid template]W dniu 22.10.18 nasza reprezentacja w składzie: Aleksandra Golon, Zuzanna Osicka, Zuzanna Rybacka rozegrały turniej badmintona w grze pojedynczej i podwójnej. Pokonały gospodarzy z SP 54 i zespół z SP 51, zajęły I miejsce w grupie i awansowały do II etapu rozgrywek. Dalej trzymamy kciuki za dziewczyny! W listopadzie znów powalczą! (mł)
[Not a valid template]
Informujemy o nowej akcji Caritasu. Więcej…
28 września na os. Bolesława Chrobrego odbył się po raz kolejny bieg dla dzieci i młodzieży. Uczniowie biegali na różnych dystansach w zależności od kategorii wiekowej. Naszą szkołą reprezentowała klasa 4b, która miała do pokonania dystans 500 metrów. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentował się Filip Rybacki, który zajął IV miejsce oraz Alan i Laura (VI miejsce).
[Not a valid template]