Dzień kropki

 

Dnia 17 września po raz pierwszy w naszym przedszkolu obchodziliśmy ciekawe święto – Dzień kropki. Był to dzień pełen kreatywnych wyzwań i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że każdy doświadczył tego dnia, że wiele potrafi i jeszcze więcej może zdziałać.

Eksperymenty

 

Wrześniowy tydzień w grupie Skowronków minął pod hasłem eksperymentów. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć „wulkan”, pobawić się „śniegiem” oraz cieczą nienewtonowską. Dzieci z zainteresowaniem i radością brały udział w eksperymentach.

Badminton dziewcząt – I miejsce i awans do II etapu Igrzysk Młodzieży szkolnej!

W dniu 22.10.18 nasza reprezentacja w składzie: Aleksandra Golon, Zuzanna Osicka, Zuzanna Rybacka rozegrały turniej badmintona w grze pojedynczej i podwójnej. Pokonały gospodarzy z SP 54 i zespół z SP 51, zajęły I miejsce w grupie i awansowały do II etapu rozgrywek. Dalej trzymamy kciuki za dziewczyny! W listopadzie znów powalczą! (mł)

[Not a valid template]

Bieg Chrobrego

28 września na os. Bolesława Chrobrego odbył się po raz kolejny bieg dla dzieci i młodzieży. Uczniowie biegali na różnych dystansach w zależności od kategorii wiekowej. Naszą szkołą reprezentowała klasa 4b, która miała do pokonania dystans 500 metrów. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentował się Filip Rybacki, który zajął IV miejsce oraz Alan i Laura (VI miejsce).

[Not a valid template]