[Not a valid template]
23 czerwca dzieci z grupy Orłów pożegnały przedszkole. Choć to zakończenie nie było takie jak zwykle, to spotkanie przebiegło sympatycznie i przyjacielsko. Dzieci z pewnością zapamiętają to pożegnanie i będą to wydarzenie opowiadać swoim dzieciom i wnukom, bo przecież jako pierwsi ukończyli edukację przedszkolną w czasie pandemii. Naszym absolwentom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wszelkiej pomyślności. Powodzenia w szkole!
10 lutego 2020r. w przedszkolu odbył się konkurs recytatorski „Kto Ty jesteś? Polak mały”. Uczestnicy dumnie prezentowali wiersze o tematyce patriotycznej. Młodym recytatorom dziękujemy i gratulujemy![]()
18 grudnia był dniem pełnym wrażeń, rozpoczął się od spotkania z Gwiazdorem, wspólnych zabawach i prezentach; później spotkanie wigilijne, wspólny posiłek, życzenia i kolędy, a następnie jasełka przygotowane przez Orły i dzieci sześcioletnie z grupy Jaskółek.