III edycja Fly High – Walia – WYNIKI!

Co za emocje ❗️

W środę 10 kwietnia Pani Zofia Feliniak i Pani Anna Sobczyńska przeprowadziły III edycję Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „FLY HIGH”

Tym razem na tapet wzięliśmy Walię. Niezwykłą wiedzą dotyczącą historii, kultury, języka, a nawet znajomością walijskich potraw wykazało się aż 28 siódmo- i ósmoklasistów z ośmiu poznańskich szkół podstawowych: SP20, SP68, SP93, SP33, SP79, SP5 i Społecznej Dwójki oraz pięcioro przedstawicieli naszej szkoły.

Każdy uczestnik, niezależnie od wyniku, otrzymał dyplom i nagrodę książkową – razem z uściskiem dłoni naszej Pani Dyrektor Beaty Korbanek. O poczęstunek podczas zmagań zadbała nasza wspaniała Rada Rodziców.

Najwięcej emocji wzbudziły jednak pierwsze trzy miejsca!

Na podium znaleźli się:

Wojciech Kubisiak z klasy 7a (III miejsce)

Jerzy Rutkowski z SP93 w Poznaniu (II miejsce)

Pierwsze miejsce zajęła Iga Błażejowska z klasy 7a

i to ona właśnie wygrała główną nagrodę w naszym konkursie – WYCIECZKĘ DO LONDYNU w kolejnym roku szkolnym, ufundowaną przez biuro podróży Sportom Travel. Dziękujemy za tak wspaniałą nagrodę główną!

DZIĘKUJEMY wszystkim za udział! Zapraszamy za rok, na (już!) IV edycję „Fly High”! Dokąd polecimy tym razem? 🙂