Z życia świetlicy – luty

W lutym wróciliśmy po feriach zimowych w doskonałych nastrojach. Do miłej atmosfery przyczyniły się również Walentynki, które obchodziliśmy od razu drugiego dnia zajęć. W każdym zakątku świetlicy można było odczuć serdeczność i radość.
Niedługo potem przypadł Tłusty Czwartek. Spędziliśmy go w najlepszy możliwy sposób, czyli w szkolnej kuchni smażąc od podstaw własne pączki. Wypieki były przepyszne i zniknęły w mgnieniu oka.
Kolejnym dużym wydarzeniem był Dzień Kota. Okazało się, że wśród dzieci jest wielkie grono miłośników futrzastych przyjaciół. Cały dzień powstawały prace plastyczne, które można było zobaczyć na wystawie.
Nawet, gdy pogoda za oknem nie rozpieszczała, nikt się nie nudził. Codzienne prace plastyczne, granie w bilarda, ping-ponga i inne gry planszowe, śpiewanie, gotowanie, granie w szachy i … można by było wymieniać bez końca. Te wszystkie atrakcje są dostępne codziennie dla dzieci na świetlicy!