Wyniki I edycji Fly High

Dziś mieliśmy gości! 24 uczniów z klas 7 i 8 zmierzyło się w pierwszej edycji organizowanego przez naszą szkołę Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych FLY HIGH. Uczniowie mieli godzinę na zmierzenie się z rozmaitymi zadaniami dotyczącymi historii i kultury Anglii. Naszą szkołę reprezentowali Zuzanna M. z klasy 8d oraz Sławomir F., Jędrzej N. i Franciszek Ch. z klasy 8a. Zwycięzcami zostali Mateusz S. z SP 54 oraz Zuzanna G. i Filip N. z Zespołu Szkół Urszulańskich. Serdecznie gratulujemy rewelacyjnych wyników wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział Krzesiny – ZSO2 , Szkoła Podstawowa nr 5, Kasprowiczówka – Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza w Poznaniu i Zespół Szkół Urszulańskich w Poznaniu Na koniec każdy uczeń otrzymał dyplom i nagrodę książkową. Nad wszystkim czuwały pomysłodawczynie i koordynatorki konkursu, pani Anna Sobczyńska i pani Zofia Feliniak. Kolejna edycja już za rok!