Konkurs „Zaczarowany długopis”

Świetlica szkolna ZSP nr 5 w Poznaniu z okazji Dnia Książki serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z klas 1-3 do udziału w konkursie literackim „Zaczarowany długopis”.

Otwórz…. Pudełko zwane wyobraźnią….. i stwórz swoją historię na opowiadanie ukryte w zaprojektowanej przez Ciebie książce. Forma pracy przestrzenna. Czekamy na Twoje dzieło do 9 maja !!!

– wychowawcy świetlicy –

REGULAMIN:

CELE KONKURSU:

– rozbudzenie twórczej postawy i zainteresowań literackich

– promowanie zdolnych i utalentowanych uczniów

– poszukiwanie ciekawych opowieści

– utrwalenie wiedzy pod kątem poprawności językowej, stylistycznej,  ortograficznej i interpunkcyjnej

Regulamin konkursu:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z klas 1-3, uczęszczających do

świetlicy szkolnej w SP 65. Każdy uczestnik może napisać jedną pracę, która powinna być dostarczona do świetlicy do dnia 9.05.2022. Praca powinna być napisana odręcznie, objętość minimum 150 słów, może zawierać fotografię, musi być podpisana w formie: imię, nazwisko, klasa. Jury rozstrzygnie konkurs i rozda nagrody.

Postanowienia końcowe:

1. Przetwarzanie danych odbywa się w zakresie określonym przepisami ustawy o ochronie

danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i

Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

oraz ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania

rozporządzenia 2016/679. 2. Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 65 w

Poznaniu.

3. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia

konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania i odbioru nagrody.

4. Regulamin niniejszego konkursu jest dostępny na stronie www.zsp5.poznań

5. Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady

zawarte w regulaminie.

6. Organizator zastrzega sobie prawo publikowania nagrań konkursowych na stronie