Wrzesień w SU

Wrzesień był dla nas miesiącem pełnym spraw organizacyjnych. Najpierw uczniowie wybierali w swoich klasach przedstawicieli. Następnie zbieraliśmy kandydatury uczennic i uczniów gotowych zostać przewodniczącymi Samorządu Uczniowskiego. Zgłosiły się trzy kandydatki. Po ekspresowej kampanii, 1 października odbyły się w naszej szkole wybory! Uczniowie posiadający ważne legitymacje mogli zagłosować na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Oddano 307 głosów, w tym 289 ważnych i 18 nieważnych:

Głosy ważne:
Anna Łojewska – 58
Zofia Chudziak – 43
Zuzanna Cichoń – 188

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022 została więc Zuzanna Cichoń z klasy 8a.

15 września obchodziliśmy też w naszej szkole Dzień Kropki. Szukaliśmy swoich talentów i mocnych stron, zrobiliśmy „skrzydła talentów” na których mogli wznieść się nasi uczniowie, liczyliśmy kropki na swoich ubraniach… dobrze się bawiąc! Zwycięzcami liczenia kropek została klasa 2c oraz 7b, „wygrywając” w ten sposób kupon na dzień bez pytania, ważny cały rok szkolny!

Opiekunowie SU,
Julia Kryszak