SAMORZĄD UCZNIOWSKI ROK SZKOLNY 2020/2021

Na początku roku szkolnego przeprowadzono wybory do samorządu szkolnego. Decyzją uczniów przewodniczącym został Maciej Kubiak, zastępcą Laura Wróbel.

W związku z panującą sytuacją nasze działania przeniosły się do sieci. Możecie śledzić nasze poczynania na Facebooku naszej szkoły. Do tej pory przeprowadziliśmy m.in. konkurs na życzenia oraz portrety z okazji Dnia Chłopaka, akcję z okazji Mikołajek, oraz Bożego Narodzenia: wykonanie wspólnego łańcucha oraz przygotowanie życzeń dla społeczności uczniowskiej, które zostały umieszczone na stronie szkoły.

Świętowaliśmy Dzień Piegów! Piegi to nieodłączny element wizerunku Pana Kleksa czy Pippi Langstrumpf… natomiast fajne, piegowate zdjęcia przesłała nam Veronika z klasy 1d oraz Jagoda z klasy 1a wraz z bratem!

W tym roku Walentynki wypadły w niedzielę, dlatego zaprosiliśmy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy – dzielenia się relacjami z obchodzenia Dnia Miłości w rodzinnym gronie. Jagoda i Mikołaj z klasy 1a, Kornelia z 3d, Borys z 1d, Kasia z klasy 1c, Blanka z 7d i Marianka z 3c postanowili podzielić się swoimi pomysłami i sposobami na świętowanie dnia pełnego miłości. DZIEŃ KOBIET! My postanowiliśmy jednak świętować dłużej! Przez cały tydzień, kilka razy dziennie, prezentowaliśmy prace naszych uczniów na temat słynnych kobiet m.in. Olgi Tokarczuk, Marii Skłodowskiej-Curie, Zofii Stryjeńskiej, Amelii Earhart. Szeroką relację wraz z prezentacjami oraz zdjęciami prac znajdziecie na stronie naszej szkoły.