Polska znana i nieznana – projekt edukacyjny

W dniach 22-24 czerwca 2020 r. został przeprowadzony w naszej szkole projekt edukacyjny, w ramach którego uczniowie wspólnie w swoich klasach przygotowywali prezentacje na temat wybranego regionu Polski. Ponadto reprezentanci klas uczestniczyli w prezentacji online na temat atrakcji Poznania, a następnie wzięli udział w quizie dotyczącym naszego miasta.

Wyniki quizu i ocena punktowa prezentacji zostały zsumowane, a na podstawie wyników wyłoniono zwycięzców.

Projekt został zorganizowany i przeprowadzony przez p. Sylwię Haracz, p. Aleksandrę Mruk i p. Annę Sobczyńską, przy współpracy z wychowawcami poszczególnych klas.

Z przyjemnością podajemy wyniki:

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy szerokiej wiedzy i doskonałych umiejętności. Prezentacje, które przygotowały wszystkie klasy, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Załączamy najlepsze prezentacje.

Serdecznie gratulujemy 🙂

Sylwia Haracz