Międzynarodowy projekt eTwinning „Europe – our home”

W ramach działań na platformie eTwinning nasza szkoła nawiązała w tym roku szkolnym współpracę ze szkołą z Włoch. Od października 2019 r. uczniowie klasy 7B wraz z p. Anną Sobczyńską realizują na lekcjach języka angielskiego projekt o nazwie „Europe – our home”. Do tej pory wykonaliśmy wraz z naszymi partnerami następujące zadania:
– wymieniliśmy się swoimi wizytówkami w formie plakatów, na których uczestnicy projektu przedstawili się swoim kolegom z partnerskiej szkoły,
– wspólnie przygotowaliśmy prezentacje, przybliżające partnerom nasze zwyczaje bożonarodzeniowe i zaprezentowaliśmy je na stronie projektu na platformie eTwinning,
– przesłaliśmy sobie nawzajem samodzielnie przygotowane kartki  świąteczne,
Prace otrzymane od włoskich uczniów zdobią jedną z gazetek na szkolnym korytarzu.
Obecnie pracujemy nad zadaniem, polegającym na zaprezentowaniu partnerom naszej szkoły:)
Tekst i zdjęcia: p. Anna Sobczyńska