Po przerwie świątecznej wróciliśmy do świetlicy szkolnej z pełną radością i energią. Rozmawialiśmy o tym, jak spędziliśmy święta, i rozpoczęliśmy zabawę. Tworzyliśmy prace plastyczne o różnym charakterze: fajerwerki z okazji powitania nowego roku, pejzaże zimowe, maski karnawałowe, laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na zajęciach kulinarnych też się nie nudziliśmy – przygotowaliśmy pianki z galaretki oraz pączki. Nie mogliśmy doczekać się Tłustego Czwartku. Pod koniec stycznia cieszyliśmy się balem karnawałowym od samego rana na świetlicy. Spędziliśmy czas na zabawie ze śniegiem, ciesząc się z tej upragnionej zimowej aury. Był to naprawdę radosny miesiąc.











































































Musimy zmienić nasze dotychczasowe przyzwyczajenia i wejść w tryb nauki. Spotkania dzieci po przerwie były radosne i szczęśliwe. Nawet się dobrze nie obróciliśmy i już nam miesiąc minął.






























